Who Am I?

Hello sweet friend!

Welcome to my world.

My name is Monika and I am from Slovakia from this tiny city on the North of the country, where we are surrounded by beautiful mountains, fresh air, cold freezing winters and fresh Summers.

When I started this blog it was to find joy in creative things again, it was few years since I had started to feel unmotivated, sad and even depressed, so I decided to start this blog to spark up that joy in creative things and in life in general, to share everything I love with you. Since then, especially this last year things are better and I am slowly finding my happy place, balance. I still have those “gloomy” days but they are not so regular, and often and it is thanks to all of those changes I made and still am making, such as better nutrition, reading, exercise, relaxing, meditating, surrounding myself with plants and spending more time in the nature, on fresh air and soaking the sun.

I hope I will bring you inspiration into your life as well. I would appreciate it if you leave me a note here if you like what I am creating and well, I wish you a wonderful day, thank you for stopping by and I hope you will come back again!

-With love, Monika-

P.S.: I am not a native speaker when it comes to English, but everything here is always in English and Slovak because I want to share with more people and let´s face it English is more or less world language, but the point is that English is not my native language so there will be a mistake or two here and there 🙂


Ahojte priatelia!

Vitajte v mojom svete.

Moje meno je Monika a pochádzam zo Slovenska, z malého mestečka na severe, kde sme obklopený krásnymi horami, sviežim vzduchom, riadne studenými zimami a príjemnými letami.

Keď som s týmto blogom začala, bolo to hlavne pretože som chcela opäť nájsť potešenie v kreatívnych vecičkách, pár rokov som som sa cítila taká demotivovaná, smutná a dokonca aj depresívna a tak som sa rozhodla založiť si blog aby som znova zažala v sebe tu lásku ku kreatívnosti a vo všeobecnosti lásku k životu, a aby som s Vami zdieľala všetko čo mám rada. Od vtedy, hlavne tento posledný rok sa veci zlepšili a ja konečne nachádzam to moje šťastné miesto na svete, rovnováhu. Stále mávam aj tie “zamračené” dni, ale už nie sú také pravidelné, také časté a to vďaka všetkým zmenám ktoré som urobila a stále robím, ako je lepšie stravovanie, pohyb, veľa čítania, relaxovanie, meditovanie, obklopila som sa rastlinkami a viac času trávim v prírode, na čerstvom vzduchu a na slniečku.

Dúfam, že Vám tiež prinesiem nejakú tú inšpiráciu do života. Ocením ak mi tu necháte nejakú “poznámočku” ak sa Vám páči čo tu tvorím, a už len Vám poprajem krásny deň a ďakujem za to že ste sa zastavili a snáď sa znova vrátite!

-S láskou, Monika-

P.S.: Angličtina nie je môj národný jazyk a všetko na blogu píšem anglicko – slovensky aby som mohla veci zdieľať s viacerými, lebo povedzme si to na rovinu angličtina je viac menej celosvetový jazyk, ale podstata ktorú chcem povedať, že keďže angličtina je môj druhý jazyk tak tu nájdete tu a tam nejakú tu chybičku. 🙂

 

 

Uložiť

Uložiť

Uložiť