Can Sneakers be New Heals? / Môžu tenisky byť novodobé lodičky?

Can Sneakers be New Heals? / Môžu tenisky byť novodobé lodičky?

Sneakers.

Comfortable shoes that can be found on the market in hundreds of colors and shapes. People are wearing them for sport activities, during leisure time but also as a regular footwear to work. More and more women are wearing sneakers also with a more elegant outfits.

And I wonder, can sneakers be new heals?

Is it acceptable to wear them on a very elegant occasions where, generally, heels are expected from women? What is your opinion? Where is the fine line where sneakers are still okey to be combined with an elegant outfit, is there a line? Is it depending on the outfit or on the occasion?

I guess occasion? Well if there is a line, nowadays, I guess it would depend on the occasion not on the outfit itself.

“Can sneakers be new heals? In my world they already are.”

I love sneakers, and I think, there even is such a thing as elegant sneakers. I own three pairs of sneakers which I consider elegant and I am not afraid to combine them with a very elegant outfits, to tell you the truth even those really sporty sneakers are, in my world and my outfits, combined with a very elegant clothes, without a second thought.

The modern world is a little bit braver to combine things that used to be taboo or not accepted. People are not afraid to experiment and are a little bit more open when it comes to fashion. I think the fine line when is okey or not okey to wear sneakers is almost gone and in my world the answer to the question if sneakers can be new heals is yes, in my world not only they can but they already are.

What is your opinion and how do you mix and match sneakers in your outfits? Let me know in the comments below, I would love to hear from you where do you stand regarding sneakers and their general combination with outfits.


Tenisky.

Pohodlné topánky ktoré sú na trhu v stovkách farieb a prevedení. Ľudia ich nosia na šport, na voľné chvíle ale aj ako bežnú obuv do práce. Stále viac a viac žien ich nosí taktiež k elegantnejším outfitom.

Rozmšlam teda….môžu byť tenisky novodobé lodičky?

Je to v poriadku dať si tenisky aj pri príležitosti keď sa človek oblečenie elegantne a keď sa vo všeobecnosti očakávajú od žien lodičky? Aký je Váš názor? Kde je ta tenká hranica kedy je stále v poriadku dať si k elegantnému oblečeniu tenisky, existuje vôbec taká hranica? Záleží to na outfite alebo na danej príležitosti?

Asi to bude závisieť od príležitosti. Nuž, ak vôbec v dnešnej dobe nejaká tá hranica vôbec existuje, tak asi by som povedala že to skôr závisí na príležitosti ako na oblečení.

“Môžu byť tenisky novodobé lodičky? V mojom svete už sú.”

Ja zbožňujem tenisky a myslím si že existuje aj taká vec ako elegantné tenisky. Ja mám také až tri pári a vôbec sa nebojím ich kombinovať aj s veľmi elegantnými alebo ako sa povie “sviatočnými” kúskami, popravde ja aj tie vyložene športové tenisky v pohode skombinujem s elegantným oblečením bez toho aby som sa nad tým dva krát zamýšľala

Moderný svet je už viac odvážnejší čo sa týka kombinovania vecí, ktoré kedysi boli tabu. Ľudia sa zvyčajne neboja experimentovať keď ide o módu. Myslím si, že tá tenučká hranica kedy je v poriadku dať si tenisky a kedy nie je už takmer preč a v mojom svete je odpoveď na otázku či tenisky môžu byť novodobé lodičky rozhodne áno, v mojom svete nielen že môžu ale už aj sú.

Aký je Váš názor a ako vy kombinujete tenisky k oblečeniu? Dajte mi vedieť dole v komentároch, veľmi rada by som počula práve od Vás čo si myslíte o kombináciách tenisiek k rôznym outfitom.

Follow:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.